هزینه اسلیو

هزینه عمل اسلیو

پرس و جو در خصوص هزینه عمل اسلیو یکی از پرتکرارترین سوالات از سوی افرادی است که قصد انجام این عمل لاغری را دارند.

هزینه عمل به عوامل مختلفی بستگی دارد که با توجه به مواردی که در ادامه برای شما توضیح می‌دهیم، می‌تواند هزینه‌ها برای هر پزشک متفاوت باشد.

برای اطلاع از هزینه عمل اسلیو دکتر محمد جواد باقری می‌توانید با مطب تماس بگیرید یا به صورت حضوری برای دریافت مشاوره به مطب مراجعه کنید.

عوامل تاثیر گذار در هزینه عمل

عواملی که می‌تواند تعیین کننده قیمت جراحی باشد به شرح زیر است:

پزشکی که مراجعه می‌کنید

هر پزشکی برای لاغری ممکن است هزینه‌های متفاوتی را از بیماران خود با توجه به تجربه و مهارتی که دارد، دریافت کند. همچنین امکاناتی که پزشک متبحر بر اساس نیاز بیمار در اختیار او قرار می‌دهد، در هزینه نهایی موثر است.

شهری که سکونت دارید

هزینه جراحی لاغری در شهر‌های مختلف به دلیل تجهیزات بیمارستان، پزشک مقیم، امکانات و… متفاوت است.

هرینه جراحی لاغری

مدتی که در بیمارستان بستری هستید

مدت زمانی که در بیمارستان بستری می‌مانید یکی از عوامل تعیین کننده نهایی در هزینه عمل جراحی لاغری است. پزشک با توجه به شرایطی که دارید تصمیم می‌گیرد که تا چه مدتی نیاز به بستری شدن در بیمارستان دارید. معمولا بیماران در شرایط نرمال نیاز به یک الی دو شب بستری شدن در بیمارستان دارند.

بیمارستانی که جراحی انجام می‌دهید

خدمات و رسیدگی هر بیمارستان با یکدیگر متفاوت است. قطعا اگر انتخاب شما برای جراحی بهترین گزینه باشد، طبیعتا باید هزینه بیشتری برای اسلیو پرداخت کنید.

داروهایی که در بیمارستان استفاده می‌کنید

داروهایی که در بیمارستان طی مدت زمان بستری مصرف می‌کنید، در هزینه اسلیو معده در کرج تاثیرگذار است. برای اطلاع از هزینه اسلیو دکتر محمد جواد باقری به صورت حضوری مراجعه کنید.

جراحی را در کلینیک یا بیمارستان انجام می‌دهید

پزشکان خوب و با تجربه ترجیح می‌دهند که جراحی‌های لاغری را در بیمارستان‌هایی با تجهیزات کامل و پزشکان مقیم انجام دهند تا در صورت نیاز رسیدگی‌های لازم برای بیمار انجام گیرد و علاوه بر این جراحی با بهترین تجهیزات بدن هیچ مشکلی انجام گیرد.

طبیعتا پزشکی که جراحی را در کلینیک و با کمترین امکانات انجام می‌دهد، هزینه کمتری را از بیمار دریافت می‌کند.

هرینه اسلیو

آیا هزینه عمل اسلیو مقرون به صرفه است؟

همانطور که می‌دانید چاقی باعث بیماری‌های زیادی می‌شود که در طولانی مدت می‌تواند خطرات جبران ناپذیری را به دنبال داشته باشد.

افرادی که این جراحی را انجام می‌دهند قطعا موفق نبوده‌اند که با راهکارهای غیر جراحی مانند رژیم لاغری و ورزش به وزن دلخواه خود برسند و بسیاری از بیماری‌های ناشی از چاقی را نیز درمان کنند.

شما با انجام این جراحی علاوه بر تضمین سلامتی خود، ظاهر زیباتری خواهید داشت. قطعا هزینه‌ای که برای سلامتی خود پرداخت می‌کنید، بسیار مقرون به صرفه است.

چرا که با صرف نظر کردن از این جراحی شما در آینده باید هزینه‌های بیشتری را برای درمان بیماری‌های ناشی از چاقی بپردازید، حتی برخی از بیماری‌ها با وجود چاقی دیگر قابل درمان نخواهد بود.

آیا هزینه اسلیو از بای پس کمتر است؟

از آنجایی که پروسه جراحی اسلیو نسبت به پای پس پیچیدگی کمتری دارد، شما هزینه کمتری نسبت به نوع دیگر می‌پردازید.

لازم است بدانید که جراحی لاغری انتخابی نیست، پزشک با توجه به میزان وزن و همچنین شرایطی که دارید، نوع مناسبی را برای کاهش وزن در نظر می‌گیرد.

به هر مبلغ پایینی اعتماد نکنید

شاید برخی از افراد با توجه به تبلیغات زیادی که انجام می‌شود و هزینه کمی که برای جراحی در نظر می‌گیرند، تمایل به انجام عمل با هزینه کمتری باشند. انتخاب پزشکی با مهارت و با تجربه باید اولویت شما در انتخاب پزشک باشد، نه قیمتی که تعیین می‌کند.

شما قصد انجام جراحی بزرگی را دارید که در صورت موفقیت آمیز نبودن آن، به دلیل عدم مهارت می‌تواند عواقب زیادی را داشته باشد. شما باید برای سلامتی خود هزینه کنید تا برای همیشه از مزیت جراحی و نتایج موفقیت پس از عمل بهره مند شوید.

در نهایت توصیه ما به شما این است که هزینه عمل را اولویت قرار ندهید، ابتدا به میزان رضایت مراجعین و مهارت پزشک توجه داشته باشید.

آیا بیمه هزینه عمل اسلیو را می‌پردازد؟

عمل اسلیو به عنوان جراحی زیبایی شناخته می‌شود، تنها در صورتی که بیمار شاخص توده بدنی بالا یعنی BMI بالای ۴۰ داشته باشد به عنوان عمل درمانی در نظر گرفته شده و این امکان وجود دارد که بیمه تامین اجتماعی بخشی از هزینه جراحی را بپردازد.

همچنین اگر بیمه تکمیلی خوبی نیز داشته باشید و بیمارستانی که برای درمان مراجعه کرده‌اید با بیمه قرار داشته باشد امکان پرداخت هزینه جراحی از سوی بیمه تکمیلی نیز وجود دارد.

برای اطمینان از میزان پرداختی از سوی بیمه به بیمارستانی که قصد مراجعه برای اسلیو دارید، در خصوص بیمه‌های طرف قرارداد پرس و جو کنید.

هزینه عمل اسلیو در بیمارستان دولتی

در اغلب مواقع این عمل جراحی لاغری در بیمارستان‌های خصوصی انجام می‌شود و معدود بیمارستان‌های دولتی وجود دارد که جراحی لاغری در آن انجام بگیرد.

به طور کلی خصوصی یا دولتی بودن بیمارستان تفاوت قیمتی چندانی بر هزینه کلی عمل نخواهد داشت. مهم‌تر از هزینه، شما باید بیمارستانی را انتخاب کنید که تخصصی باشد و تمامی امکان لازم برای جراحی در آن وجود داشته باشد تا جراحی با تمامی امکانات انجام گیرد.

 

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *